Цими днями відбувся фінал 9-го щорічного молодіжного проекту «Студент року»

7 студентів полтавських вузів та один – з кременчуцького боролися за право називатися кращим. Цьогоріч переможця визначало не лише журі: аби зробити конкурс об'єктивнішим, паралельно з основною судійською колегією діяла і глядацька. Щоправда, й за такої умови без суперечок навколо кращого студента не обійшлось.

Відбіркові конкурси проходили в усіх вищих навчальних закладах області. У результаті до фіналу проекту «Студент року – 2007» потрапили 8 студентів: сім з них – із полтавських вузів та один із Кременчука. Нинішній конкурс – уже 9-тий за рахунком, відтак, пояснює керівник проекту Сергій Шахов, цьогоріч є певні нововведення. Так, організатори вирішили збільшити кількість конкурсних епізодів. До того ж, журі у ході змагань оцінки не оприлюднювали. За словами Сергія Шахова, це робилося для того, аби зберегти інтригу до кінця. А головне – у нинішньому році проект підняли від обласного до всеукраїнського рівня. Фінал відбудеться 25-го січня, і можливо, говорять організатори, навіть у Полтаві.

Нинішнє фінальне обласне змагання проходило у чотири конкурсні етапи. Кожен з учасників продемонстрував не лише ерудицію, а й власні таланти та уміння знаходити вихід із будь-якої ситуації. Переможця визначало журі, яке очолював голова облдержадміністрації Валерій Асадчев. Останній під час свого виступу, жартуючи, наголосив, визначаючи кращого студента, адміністративний ресурс застосовуватись не буде. Як наслідок, в результаті запеклого обговорення переможцем проекту «Студент року – 2007» став кременчужанин.

Стрічка новин