На зимовий період з полтавських доріг зникне частина «лежачих поліцейських»

Це робиться для того, щоб полегшити роботу снігоочисної техніки. Для тих же штучних обмежувачів швидкості, які залишилися, розроблена спеціальна схема прибирання снігу.

Цього тижня полтавці помітили, що з автошляхів міста зникла частина так званих «лежачих поліцейських». У дочірньому підприємстві «Шлях», до підпорядкування якого і належать «лежачі поліцейські», заспокоюють: штучні обмежувачі швидкості демонтували тимчасово, навесні всі їх повернуть на свої місця.

Всього по Полтаві було встановлено 96 «лежачих поліцейських», на зиму демонтували 35 штук. Прибирають з доріг лише ті обмежувачі швидкості, які встановили на місцях курсування громадського транспорту. Це роблять, аби снігозбиральна техніка могла зручно і швидко прибирати сніг, а також для зменшення рівня аварійності при непогоді. Але демонтуватимуть не всі «лежачі поліцейські», залишать їх біля шкіл та встановлені не на основних дорогах.

/Семен Солдатенко, директор ДП «Шлях»

Сніг біля тих «лежачих поліцейських», які залишилися, будуть теж прибирати, в міській ШЕД є вже схема, як прибирати ці дороги. Це, в основному, ті шляхи, де немає великого потоку громадського транспорту/

«Лежачі поліцейські» розраховані на те, щоб на зимовий період їх можна було демонтувати. Установка одного займає 1,5 години. А от допомогають з демонтажем працівникам підприємства «Шлях» і добровольці: у Полтаві вже зафіксовано кілька випадків крадіжок шляховоро інвентаря.

У дочірньому підприємстві «Шлях» просять громадян, які помітили крадіжку «лежачих поліцейських», звертатися до правоохоронних органів.

Стрічка новин