Сьогодні в інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися обласні змагання «Дебати»

Участь у грі взяли учнівські команди, які мали продемонструвати не лише загальний рівень своєї ерудиції, а й уміння переконувати опонентів.

Інтелектуальна гра «Дебати» націлена на розвиток здібностей вести переговори і дискусію, пояснюють організатори. Нинішнє змагання приурочене до десятої річниці цієї гри. І якщо колись розпочинали з кількох клубів, говорить ректор інституту післядипломної педагогічної освіти Павло Матвієнко, то наразі їх сотні. «Дебати», продовжує він, не мають сьогодні такої популярності та стільки прихильників, як КВН, проте й вона знайшла свого глядача та учасника.

Тетяна Ніконенко нині – студентка першого курсу Харківського національного університету імені Каразіна. В «Дебати» грала три роки, говорить, той досвід, який отримала, після закінчення школи став неоціненним.

Обласні змагання відбуваються раз на рік. У нинішньому участь взяли 8 команд з різних районів регіону. Теми ж обирали актуальні для сучасного суспільства: «Моральні переконання моїх товаришів мене не стосуються» та «Генна інженерія – аморальна». Учасники зізнаються – кожен з них хотів би вийти й на всеукраїнський рівень.

Стрічка новин