Сьогодні у місті визначали кращу спортивну родину

Змагання пройшло у рамках традиційного свята «Тато, мама, я – спортивна сім'я». Участь у ньому взяло 8 команд, перемогу виборювали у десяти конкурса, а підхід до учасників був диференційованим – навантаження робили з огляду на вік.

Вже вісім років поспіль проходить змагання «Тато, мама, я – спортивна сім'я». В Октябрському районі цьому дійству приділяють велику увагу.

/Олександр Міщенко, заступник голови Октябрської РР

В районі створена спортивна програма, на її виконання і проводиться змагання, відчувається, що перегони стали більше приваблювати потенційних учасників, зростає кількість останніх/

Серед дітей учасниками стали учні п'ятих, шостих та сьомих класів, звісно, зі своїми батьками. Організатори змагання враховували вікові категорії, і окремо провели конкурси для тат та мам дітей, та міжкомандні естафети. Родина Чуприн представляє дев'ятнадцяту школу, яка приймала конкурс. Ініціатива участі йшла від наймолодшого члена сім'ї Владислава, а батьки одразу підхопили його ідею. Голова сім'ї Олександ Чупрун сам займається спортом, і залучає до цього своїх близьких.

/Олександр Чуприн, учасник

Такі конкурси, звичайно, потрібні. Це і дітей зацікавлює, і батьки їх підтримують/

Наразі пройшов районний етап, наступний крок – міський, на нього потрапить три команди-переможці.

Стрічка новин