Навіть після відповідного рішення сесії міської ради мешканці будинку по вулиці Маршала Бірюзова, 84 не можуть домогтися передачі свого помешкання у комунальну власність міста

Загалом тяганина навколо будинку триває ще з квітня.

Багатоповерховий будинок по вулиці Маршала Бірюзова, 84 рішенням сесії міської ради, що проходила ще в серпні, прийняли на баланс міської влади. Та будинок і досі залишається на утриманні ГЖЕДу заводу ГРЛ, якому будівлю передали ще у 84-му році. Приміщення ж при цьому вважається проблемним.

/Мешканка будинку по вул. М.Бірюзова, 84

Але 7-ий рік завод знаходиться у стадії банкрутства, іде стадія санації. Будинком же ніхто не займається з 84-го року/

Нині мешканці будинку перелічують не одну проблему. Серед тих, що потребують термінового вирішення, вони називають аварійний дах, який протікає аж до першого поверху; підвал, де труби не мінялися десятиліттями; не говорячи уже про грибок на стінах під'їздів, а подекуди – й квартир, дірки в стінах та підлозі. До речі, нічим не захищені і вікна, які знаходяться на рівні підлоги, а між тим, у будинку чимало малих дітей. Наводять мешканці ще один приклад аварійності будинку. Так, декілька днів тому бетонне перекриття над під'їздом обавалилося і ледь не на голову жінки, яка саме виходила звідти.

Люди переконані – оформлення документів для передачі приміщення на баланс міської влади затягує керуючий санацією Полтавського заводу ГРЛ Володимир Матлаш. Останній із нашою знімальною групою зустрітися відмовився, та по телефону пояснив: акт передачі будинку у комунальну власність він уже підписав. Затримка ж виникає, говорить він, через непідписання документу рядом інших служб, зокрема теплоенерго, водоканалом тощо. При цьому він наголошує, що у рішенні міської ради є ще одна умова на передачу приміщення - створення мешканцями об'єднання співвласників багатоквартирного будинку. Та, на думку Володимира Матлаша, мешканці просто не хочуть цього робити. Та доки точаться суперечки, будинок продовжує потребувати негайного ремонту.

Стрічка новин