Не лише критику, а й слова привітань чули тележурналісти

Адже, саме сьогодні всі зв'язківці, працівники радіо та телебачення святкують своє професійне свято. Колектив студії «Місто» зустрічав його в робочій обстановці, та все ж були і ті, хто виявив бажання поздоровити співробітників телеканалу.

Саме 16-го листопада 1924-го року запрацювала перша в Україні радіостанція. Як професійне ж свято День працівників радіо, телебачення та зв'язку відзначається згідно з Указом Президента з 1994-го року. За останні декілька років Україна далеко просунулася у всіх видах зв'язку, впроваджуючи нові технології, які не відстають від світових тенденцій. Сьогодні у державі близько 12 мільйонів абонентів фіксованого телефонного зв'язку, більше 40 - мобільного, а телебачення може дивитися 95% населення. Послугами Інтернету, з різною періодичністю, користується близько 9-ти мільйонів українців.

При цьому ні для кого не секрет, що телебачення нині відіграє чи не найбільшу роль у формуванні громадської думки.

У медійному ж просторі Полтави студія «Місто» впевнено тримає пальму першості.

/Ігор Кужик, генеральний директор студії «Місто»

Ми – єдиний канал, який працює суто на полтавців, ми висвітлюємо проблеми міста. І, перш за все, студія має допомогти полтавцям у вирішенні проблем/

Завоювавши свого глядача, дружній та професійний колектив студії «Місто» продовжує працювати, аби мешканці Полтави завжди отримували свіжу та оперативну інформацію. А головне – ми не збираємося зупинятись на досягнутому, відтак, маємо наразі і плани на найближче майбутнє.

/Ігор Кужик, генеральний директор студії «Місто»

Рости, покращувати продукт, прислухатися до глядачів, розширювати матеріально-технічну базу. А тому стати кращими і успішнішими/

Звісно, не обійшлось цього дня і без привітань. Приймав сьогодні колектив телестудії поздоровлення від міської влади. Кращих грамотами відзначив секретар міської ради Олександр Козуб, особисто завітавши на студію.

Утім вершини європейських стандартів, до яких варто прагнути, ще залишаються. Та полтавці можуть бути певні: наші новини завжди виходитимуть вчасно.

Стрічка новин