Життя за умов ринкових відносин вже привчило нашого споживача звертати увагу не лише на ціну продуктів, що пропонують сьогодні торговельні полиці, а й ретельно вивчати написи на етикетках товарів

У першу чергу це – термін зберігання, потім – калорії та жирність того чи іншого продукту. Іншим переліком складових, як правило, цікавляться рідше.

Серед великого асортименту яскраво упакованої шоколадної продукції не виключаються й низькосортні товари та відверта фальсифікація. Спеціалісти державного підприємства «Полтавастандартметрологія», констатуючи факти підробок, радять самим покупцям своєю обізнаністю уникати придбання неякісних продуктів. Немала нині ціна шоколаду часто не відповідає якості самого продукту. Аби купити справжній якісний виріб, радять звертати увагу, в першу чергу, на саму назву: шоколад то, чи солодка плитка. За новим пробним держстандартом наносити на обгортку зображення продуктів чи сировини, котра не використовувалася у виробництві продукту, не дозволяється. Обов'язковим має бути й склад компонентів. Чотири основні - масло какао, какао терте, цукрова пудра та лецитин. Останній - емульгатор, який додається до дорогого масла какао й готується із соєвої або соняшникової олії. Та головними складниками мають бути какао-продукти.

Якщо не дуже уважно ознайомитися з текстом етикетки на плитці шоколаду, де літери часто роздивитися дуже важко, можна розпізнати неякісну продукцію вже безпосередньо при її вживанні: в'язкість й штучний смак - ознака солодкої плитки.

Стрічка новин