Цього тижня студенти другого курсу психолого-педагогічного факультету педагогічного університету пішли на першу в своєму житті практику

Місце її проходження – центр позашкільної оствіти – обране не випадково, адже частина випускників по закінченні вузу буде працювати у подібних закладах. З діяльністю закладу знайомилася група за спеціальністю «Дошкільна освіта».

Студенти старших курсів педагогічного університету говорять, що перша пасивна практика - найлегша з усіх. Але студентів другого курсу навіть те, що цього разу вони не вестимуть уроків і лише спостерігатимуть за роботою професіоналів, заспокоює мало, втім, місце проходження їм сподобалось.

/Галина Мартазіна, студентка 2-го курсу ПДПУ

Якщо чесно, я не очікувала, що нас тут так добре приймуть, я думаю, відвідини центру допоможуть нам як у пасивній, так і в активній практиці/

Вперше пропедевтичну практику студенти 2-го курсу психолого-педагогічного факультету педагогічного університету проходять на базі центру позашкільної освіти. Кожного дня з його роботою знайомиться нова група. Студентів вчать, як творчо організувати дозвілля учнів, виховну та позашкільну роботу в дитячому колективі. Студенти відвідують творчі лабораторії, майстер-класи педагогів центру, знайомляться із роботами вихованців в унікальній оновленій виставковій залі та музеї ремесел. Частина студентів після закінчення вузу зможе працювати у подібних закладах, впевненості додає й те, що із діяльністю центру знайомлять колишні студенти педагогічного.

/Ніна Алдушина, студентка 2 курсу ПДПУ

Мені дуже подобаються центри позашкільної освіти, і я в майбутньому хочу тут працювати/

Кожного дня студенти відвідують різноманітні майстер-класи. Група зі спеціальністю «Дошкільна освіта» спостерігає за роботою дипломованого тренера, керівника клубу спортивно-бального танцю «Естадес» Оксани Дзюбан. Хоча практика пасивна, але порухатися студентам доведеться: викладач, зазвичай, пропонує студентам навчитися кількох рухів бальних танців.

Стрічка новин