Напередодні ввечері у новому залі міського будинку культури відбувся перший студентський бал

Дійство організувала студентська рада Полтави. Бал приурочили одразу до кількох подій: Дня студента та переобрання студентського мера. Але головна його мета: зібрати кошти на лікування студентки нафтового геолого-розвідувального технікуму Дарії Пшичкіної.

Кавалери в костюмах, дами - у вечірніх сукнях - така обов'язкова умова студентського балу «Допомогти так легко», який організувала студентська рада Полтави. 300 запрошень на нього розіслали у всі навчальні заклади міста 1-4 рівнів акредитації. Вхід на бал коштував 20 гривень. Втім, на ньому ніхто не заробить. Із самого початку його планування дійство мало благодійну мету. До того ж нещодавно до студентської ради надійшов лист з нафтового геолого-розвідувального технікуму з проханням про допомогу.

До балу готувалися не один день. Студентська рада Полтави тільки віденський вальс вчилася танцювати півтора місяці.

/Олена Клепач, голова постійної депутатської комісії студентської ради

Сьогодні вас очікує багато танців, інсценізацій, звісно, віденський вальс, сподіваємось, у нас все вийшло/

На балу, як і має бути, звучить тільки класика. Спочатку спробувати свої сили на танцмайданчику більшість учасників ніяковіє. Бальні танці трохи важчі для виконання від дискотечних, до яких звикла молодь. Більшість студентів перед балом навіть тренувалася танцювати у своїх навчальних закладах. Студентів привітали ректори вузів, заступник міського голови Олександр Русін. Перший полтавський студентський бал окрім збору коштів приурочили ще й до Дня студента, який святкуватимуть 17 листопода.

Стрічка новин