Переобладнане й відремонтоване приміщення терапевтичного відділення 2-ої міської лікарні з нового року прийматиме своїх пацієнтів

Тут планують створити умови, наближені до домашніх, а про професіоналізм й чуйне ставлення до хворих спеціалістів цього лікарняного закладу знають всі полтавці. Хід робіт у лікарні – на постійному контролі міської влади, а сьогодні на об'єкті разом з керівниками галузі побували й полтавські журналісти.

Будівлі другої міської лікарні – понад пів століття. Вже чотирнадцять років як сюди перебралася з відділення на Подолі й терапія. Відтоді за браком коштів – жодного ремонту. Дах не витримував негоди, підлога й стіни були побиті грибком, температура у приміщеннях взимку не піднімалася вище 13-14 градусів тепла, вікна не підлягали навіть реставруванню. В той же час до провідних фахівці лікарні йшли за порятунком з усього міста... Цього року вперше за останній період лікарі цього закладу, як, зрештою, й всі інші фахівці галузі міста, відчули суттєву допомогу влади в поліпшенні рівня охорони здоров'я й створення належних умов лікування громадян. Вісімсот тисяч гривень, що були виділені додатково з бюджету розвитку міста для 2-ої лікарні, направили на заміну систем опалювання у приміщеннях терапевтичного відділення, нові вікна, підлогу, перепланування кімнат. Ось такі палати підвищеного комфорту, сподіваються лікарі, мають бути звичними для наших пацієнтів.

Ще двадцять тисяч гривень, говорять лікарі, потребує облаштування палат: придбання сучасних меблів, побутових приладів, декор. Переобладнання чекає й буфет. У день запланованої здачі об'єкту, 19 грудня, сподіваються лікарі, Святий Миколай порадує як пацієнтів, так й фахівців своїми сюрпризами.

Стрічка новин