Науковці з кількох країн зібралися відсьогодні в Полтавській аграрній академії, аби обговорити найбільш актуальні питання в агропромисловому комплексі

Загалом конференція відбувається, на переконання організаторів, в унісон з Програмою розвитку села, яку наразі обговорюють на загальнодержавному рівні.

Міжнародна науково-практична конференція є щорічною і нині проходить уже втретє. Участь у ній беруть науковці не лише з України, а й Білорусії, Росії, Німеччини та Польщі. Основна ж тема - пошук шляхів і напрямків формування конкурентноздатного аграрного виробника. Адже, зазначають учасники, той процес реформування, який відбувся в агропромисловому комплексі економіки, очікуваних результатів не приніс. При цьому, говорить ректор Полтавської державної аграрної академії Віктор Писаренко, кожного року з'являються нові вимоги до організації виробництва в аграрній сфері, оплати праці тощо. Відтак, завдяки таким конференціям відбувається не лише обмін досвідом з іншими країнами, а й ознайомлення з науковими та юридичними нововведеннями. Що ж до питання вступу України до Світової Організації торгівлі, то переконаний Віктор Писаренко, вітчизняні аграрні товаровиробники будуть цілком конкурентноздатними.

Стрічка новин