Юні гумористи з різних регіонів України з'їхалися цими днями в Полтаву на Всеукраїнський етап конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні», який чотири роки тому зародився саме тут, як обласне змагання

Переможців визначали у трьох номінаціях – кращих декламаторів вишневих усмішок, авторів власних гумористичних творів та ілюстраторів творів письменника.

Конкурс «Посміхнемось щиро Вишні» традиційно проходить в Полтавському обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді. Спочатку він був регіональним, а два роки тОму на оригінальний конкурс звернуло увагу Міністерство освіти і науки України, і зробило його всеукраїнським. Діти віком від 10 до 17 років змагаються у трьох номінаціях – читці усмішок Остапа Вишні, Автори власних гумористичних доробків та ілюстратори творів письменника. Всеукраїнський етап традиційно проходить в Полтаві. Цього разу в ньому беруть участь 30 учнів з 11-ти регіонів України. Від самої Полтави на головне змагання потрапило 6 школярів і одна група – з 4-ї школи Комсомольська. Для гостей міста організатори конкурсу влаштували екскурсії.

/Тамара Іващенко, організатор конкурсу

Увечері на нас чекає Вечір дружби - для дітей і для дорослих. У нас буде круглий стіл - це і обмін досвідом/

Крім професійного журі, призи учасники конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні» отримають і від незалежних дитячих експертів – активістів обласної поетичної вітальні «За обрій». Переможці будуть у кожній віковій категорії і номінації. А володарі гран-прі отримають путівку в дитячий табір «Артек». Найкращих будуть нагороджувати у четвер – на урочистому закритті конкурсу.

Стрічка новин