Полтавка Анна Коцюба з бісеру створює на лише прикраси, а й цілі картини

На це інколи вона витрачає місяць. Перша персональна виставка робіт юної майстрині відкрилась у відділі естетичного виховання обласної дитячої бібліотеки імені Панаса Мирного.

До позашкільних навчальних закладів Анна потрапила раніше, ніж почала здобувати освіту. Спочатку відвідувала гурток розпису при Палаці дитячої та юнацької творчості. А створювати картини з бісеру почала 5 років тому, коли перейшла у гурток «Господарочка». Одразу ж почала представляти свої роботи на всіляких виставках і конкурсах. Над створенням робіт Анна працює по 2-3 години на день. Але справжній шедевр може створити і за одну ніч.

/Анна Коцюба, автор виставки

Це все залежить від роботи. Звичайно, багатенько часу потрібно. Наприклад, на картини - може, місяць, десь так/

Ескізи для робіт майстриня знаходить у спеціальній літературі, запозичує деякі елементи з вишивки, дещо фантазує. Дівчина надзвичайно старанна і працелюбна. Це – її перша персональна виставка. Називається вона «Душа тернистого натхнення» через те, що Анна – вимоглива і самокритична особистість, пояснює керівник гуртка «Господарочка» Людмила Сидоренко. Творів для організації виставки вистачало і раніше, але майстрині увесь час здавалося, що чогось бракує. Втім, бісероплетіння – не єдине захоплення Анни. Уже 5 років вона займається й індорхокеєм.

/Анна Коцюба, автор виставки

Я не думаю, що стану модельєром-дизайнером, але просто використовувати і вміти щось робити - це головне/

Стрічка новин