Перспективи діяльності у місті спеціального загону по ліквідації техногенних катастроф розглядали нині на засіданні постійної комісії у міськвиконкомі

Серед іншого обговорили і можливість створення Єдиної міської інформаційної системи.

Загалом комісія з питань містобудування та розвитку міського господарства під час засідання обговорила 12 питань. Серед резонансних - розгляд Програми ровитку та удосконалення цивільного захисту міста на 2008-12-ий роки. Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому Володимир Кушнаренко пояснює, що програма призначена захистити полтавців від наслідків техногенних аварій, кількість яких з кожним роком збільшується. Причин виникнення катастроф він називає декілька: зношеність обладнання, безвідповідальне ставлення працівників, їх недостатня кваліфікованість.

Згідно ж із Законом України «Про аварійні служби» у місті має діяти спеціальний рятувальний загін. Аби ж не створювати новий, Володимир Кушнаренко, порадившись з міським головою, пропонує за рахунок міського бюджету профінансувати уже діючий. Так, на одному з державних підприємств міста, за словами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, є спеціалізована воєнізована аварійно-рятувальна частина. Там є й загін, який раніше фінансувався за рахунок держави. Наразі на його утримання кошти не виділяються. Місту ж рятувальний загін обійдеться в 400 тисяч гривень на рік. Та загін, говорить Володимир Кушнаренко, себе виправдає, адже основна його задача - попередження та ліквідація наслідків катастроф.

В результаті обговорення комісія дане питання затвердила.

Стрічка новин