Полтавську молодь уже нині готують до європейських стандартів життя

Обласною громадською молодіжною організацією «Молода просвіта» розроблено програму «Молодь Полтавщини - погляд у майбутнє», у якій йдеться про перспективи українців у випадку входження держави до Євросоюзу. Її презентували сьогодні полтавським журналістам представники управлінь облдержадміністрації та всеукраїнської громадської організації «Молодий Народний Рух».

У сучасному суспільстві є дві протилежні думки: люди або ж агітують за європейські структури і вступ України в НАТО, або ж навпаки – емоційно негативно оцінюють ці процеси, говорить голова Полтавського обласного осередку Всеукраїнської організації «Молодий Народний Рух» Євген Янкевич. Обласна програма «Молодь Полтавщини – погляд у майбутнє» стартувала минулого тижня семінаром у Решетилівці.

/Євген Янкевич, голова Полтавського обласного осередку ВГО «Молодий Народний Рух»

Ми зачіпаємо власне не тільки вхід до Євросоюзу, НАТО з точки зору: що це принесе Україні, а й до чого треба готуватись сучасній молоді, майбутнім абітурієнтам/

Стосується це якості освіти, вибору майбутньої професії, ставлення до способу життя. Молодь повинна орієнтуватись на нові соціальні стандарти. Якщо останні 15 років на це кошти не виділялись, то нині початкова сума для реалізації проекту – 7 тисяч гривень з обласного бюджету. Уже до бібліотек та шкіл, говорять в управлінні преси та інформації облдержадміністрації, надійшла тематична література.

Стрічка новин