Цими днями відбулася звітно-виборна конференція Полтавської обласної організації Народного Руху України

В ході засідання керівники Руху звітували про свою діяльність, розглянули низку питань. На завершення члени партії обрали голову обласної організації: результат голосування сюрпризів не приніс.

Звітно-виборні конференції Народного Руху відбуваються згідно із статутом – раз на два роки. Нині керівництво обласної організації доповідало про свою діяльність за цей час. Так, пояснює голова структури Олег Пустовгар, останні два роки були особливими, адже сила пережила вибори до Верховної Ради: у 2006-му в складі «Нашої України» та у 2007-му в складі блоку «Наша Україна – Народна самооборона». Загалом до блоку увійшло 9 партій. Всі вони, пояснює Олег Пустовгар, підписали декларацію, в якій наголошують на необхідності створення єдиної національно-демократичної партії. Серед варіантів звучали пропозиції і саморозпуску.

/Олег Пустовгар, голова обласної організації НРУ

Що ж до саморозпуску, то ми категорично проти. Вже НРУ подали свої пропозиції змін до закону про політичні партії і пропонують робити укрупнення партії шляхом злиття/

Серед планів на найближче майбутнє учасники конференції висловилися за якнайшвидше об'єднання Народного Руху України та Української Народної партії.

Відзначили також на зібранні, що в складі Руху відбулося значне помолодшання кадрів, а у семи районних організаціях – кадрове оновлення. А от обрання голови обласної організації Народного Руху України сюрпризів не приніс. Ще два роки цю посаду буде обіймати Олег Пустовгар.

Стрічка новин