Вихідними до Полтави приїжджав пітерський гурт «Стігмата»

Перед концертом хлопці традиційно спілкувалися із прихильниками. З бажанням отримати автограф від улюбленого гурту до «Злато Міста» прийшла когорта фанатів.

Першим концертом гурту «Стігмата» став виступ на КВНі сільськогосподарського технікуму міста Всеволожська в 2001-му, де свого часу хлопці репетирували. Тоді команда навіть не мала назви. Про перший концерт учасники групи згадують з ніжністю, хоча, говорять, у залі було лише з десяток глядачів. Після перших успіхів задумалися над назвою. Назву «Стігмата» знайшов учасник гурту Денис. Йому сподобалося це слово, а коли дізналися про його релігійне значення, назва вже прижилася. Втім, хлопці пропонують кожному розцінювати її по-своєму, адже у кожного є своя віра в когось. У кінці 2003 у гурті з'явився соліст Нельсон. Саме його вокал зараз вирізняє «Стігмату» поміж інших команд Санкт-Петербурга. Нині у команді 5 учасників: гітарист Тарас, який на офіційному сайті гурту в графі музичні вподобання записав більше 100 виконавців, другий гітарист ДЮК, який почав грати на гітарі тільки тому, що у 5-му класі зламав обидві руки і лікарі порадили піти у музичну школу, соліст Нельсон, басист Денис та барабанщик Філ.

До Полтави «Стігмата» приїхала у рамках свого всеукраїнського туру. Оглянути місто до автограф-сесії хлопці не встигли, одразу поїхали спілкуватися із прихильниками. Взяти автографи у виконавців прийшло кілька десятків фанатів.

Підписали учасники «Стігмати» плакат і для студії «Місто». Після автограф-сесії хлопці поїхали до одного із полтавських нічних клубів, де виступили на концерті.

Стрічка новин