2 тижні тому стартувала реалізація проекту «Створимо спортивне містечко своїми руками», яку започаткував педколектив 18 школи

Разом з учнями старших класів, їхніми батьками та депутатами Київської районної ради вони почали облаштування дитячого спортмайданчика на території навчального закладу.

Як говорить директор навчально-виховного закладу №18 Оксана Горіна, школа - єдиний культурний центр мікрорайону Юрівка. Саме тому заклад взяв участь у Всеукраїнській програмі «Школа - як осередок розвитку громади». В рамках неї і був запропонований соціальний проект «Створимо спортивне містечко своїми руками», який, окрім пропагування здорового способу життя, покликаний зміцнити співпрацю та взаєморозуміння між педагогами, учнями та їх батьками. Шкільний двір відтепер матиме спортмайданчик, який, до речі, служитиме не тільки учням вісімнадцятої школи, а й усім дітлахам та підліткам Юрівки. Найголовніший соціальний аспект проекту - це те, що люди робили все своїми руками, тому і відношення до створеного буде зовсім інше.

/Оксана Горіна, директор ЗОШ №18

Я хочу подякувати батькам, учням старших класів, вчителям, які практично втілювали цей проект. Столяренку Олександру Васильовчиу особлива подяка, депутату Київської райради, який надав нам допомогу, привіз бетон і ми забетонували конструкції, які споруджували своїми руками/

За словами Оксани Горіної, це – ще не завершення будівництва. Навесні майданчик отримає ще декілька фізкультурних снарядів. Але вже досягнутий результат наші педагоги презентуватимуть на з'їзді громадсько-активних шкіл всієї держави. Відбудеться він у Львові 16-17 листопада.

Стрічка новин