У Полтавському національному технічному університеті імені Кондратюка відбулося розширене урочисте засідання вченої ради

Приводом до зібрання цього разу стало підписання угоди про співпрацю між університетом та Національною Академією Наук України.

Серед учасників засідання – і Віце-президент Національної Академії Наук України академік Анатолій Наумовець. Він висловив сподівання, що відтепер між закладами буде тісна продуктивна співпраця. Адже, студенти та аспіранти технічного університету віднині будуть поінформовані про найновіші наукові розробки та результати. А це, в свою чергу, наголосив Анатолій Наумовець, дозволить підвищити рівень підготовки спеціалістів вузу.

/Анатолій Наумовець, віце-президент Національної Академії Наук України

З іншого боку, ми будемо спілкуватися і черпати звідси талановиті кадри/

Для технічного університету угода такого роду – перша. Загалом же, зазначив ректор вузу Володимир Онищенко, такі угоди мають лише 7 вищих навчальних закладів по всій Україні. Що ж до співпраці, то вона відкриває широкі перспективи для університету в майбутньому.

/Володимир Онищенко, ректор ПНТУ

Ми зможемо проводити і спільні наукові конференції. Тим самим піднімати університетську науку, бо на сьогодні питання об'єднання університетської і академічної наук є актуальним/

Стрічка новин