У міському будинку культури у п'ятницю гурт «Краяни» для полтавських шанувальників свого мистецтва влаштував творчий вечір

У залі зібрались прихильники пісень 80-років різного віку, а тому зі сцени лунали і нові, і вже добре відомі композиції.

До цього виступу на полтавській сцені «Краяни», як самі розповіли, готувались довго. Програма виступу - різноманітна, на смаки різної публіки: починаючи від людей похилого віку до молоді. Крім давно відомих старих пісень звучало багато і нових. У цьому напрямку музиканти наразі активно працюють.

У Тернополі, розповідають «Краяни», ось вже 15 років проходить фестиваль «На хвилі ностальгії. Зустріч друзів», під час якого зустрічаються пісенні колективи, такі як «Пісняри», «Лийся пісня», «Кобза». У Полтаві вони хотіли б започаткувати таку добру традицію. Втілити такий проект у життя цілком реально, говорять у колективі. Лише потрібно знайти спонсорів, людей, які дійсно у цьому будуть зацікавлені. «Краян» на сцені міського будинку культури вітали представники міської влади.

/Лариса Семеняга, заступник міського голови

Я думаю, що не кожен артист, який піднявся до такого рівня, отак може повертатись і спілкуватись зі своїми земляками. Ми вам дякуємо за це спілкування/

Щодо планів на майбутнє, то «Краяни» називають лише один - створювати нові пісні. Кредо колективу: рухатися вперед і не залишатися на місці.

Стрічка новин