Осінь приносить нові сюрпризи комунальникам та полтавцям

Купи листя, яке збирається восени, несуть у собі подвійну загрозу: дехто, залишаючи сміття у таких купах, інколи підпалює їх, наносячи шкоду санітарному стану міста та здоров'ю оточуючих.

Міська влада започаткувала програму «Чисте місто – справа кожного», в рамках якої передбачається викорінення такого явища, як стихійні сміттєзвалища. Проте, закуплені євроконтейнери наразі не надто змінюють ситуацію – звалища все ще існують. Деякі мешканці звикли залишати непотріб будь-де. Втім, є ще одна проблема – сезонна. Купи осіннього листя можна побачити практично на кожній вулиці. Звичайно, це – екологічно безпечна маса. Проте її багато і комунальні служби не можуть вивезти усе одразу. А тим часом дехто з громадян перетворює такі купи на загрозу санітарному стану міста та здоров'ю навколишніх. По-перше, до них додають побутове та будівельне сміття. По-друге, підпалюють листя. А останнє – це порушення екологічного балансу.

/Юрій Стрюк, начальник інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста

Коли листя тліє, то в повітря викидається велика кількість вуглецю, оксиди сірки та азоту, і просто сажа. Це дуже шкідливо для малят, людей похилого віку/

Міська влада звертається до мешканців з проханням та вимогою не підпалювати купи листя. Усі вони будуть прибрані. А до тих, хто порушує таким чином адміністративне законодавство, будуть застосовані відповідні штрафні санкції.

Стрічка новин