8 мільйонів гривень виділила цьогоріч міська влада Полтави на ремонт об'єктів медичної галузі

Мільйон триста гривень пішли на реконструкцію приміщень 1-ої міської лікарні – найбільшого лікарняного закладу Полтави, що обслуговує й жителів області. Уведення в дію санітарно-бактеріологічної лабораторії при міському пологовому будинку розвантажить роботу наразі єдиного в області спеціалізованого закладу, який досі діє при поліклініці 3-ої міськлікарні. І це – не єдині на сьогодні об'єкти, які планує підтримати Полтавська міська влада.

Перша міська лікарня – заклад, що охоплює найбільшу кількість пацієнтів міста. Надходять сюди хворі й з області. Зокрема, дитяче інфекційне відділення обслуговує значну частину маленьких мешканців міста й області. Травматологічний пункт тільки за добу приймає до сімдесяти хворих, а стан його приміщення донині не витримував жодної критики. Негайної реконструкції потребувало й реанімаційне відділення. Окрім цього, давно настав час зробити облаштування й ремонт господарських приміщень та приймального відділення лікарні. Мрії лікарів стали дійсністю лише цього року.

/Василь Малик, головний лікар 1-ої міської лікарні

Я підкреслюю: ніколи ще лікарня не отримувала такої дієвої підтримки з боку міської влади, як цього року - 1300 гривень/

Сьогодні тут проходять останні опоряджувальні роботи. Зокрема, реанімаційне відділення облаштовують новим вентиляційним устаткуванням, до цієї важливої складової такого специфічного відділення не торкалися з моменту відкриття 1-ої міськлікарні. Придбане необхідне обладнання. Приміщення відділення буде відповідати усім вимогам європейських стандартів.

Про важливість організації при міському пологовому будинку санітарно-бактеріологічної лабораторії говорили медики міста вже давно. Адже та установа, що діє нині при поліклініці 3-ої міськлікарні, перевантажена й застаріла. Увести в експлуатацію об'єкт планують до кінця цього року. На черговій нараді за участю представників міської влади, керівних кадрів галузі, спеціалістів з охорони праці та пожежників, санепідстанції та генерального підрядника точиться жваве обговорення останніх моментів здачі закладу. Найменші деталі мають бути враховані, адже йдеться про ефективність й довгоплинність роботи лабораторії. Те, що запланують зробити сьогодні, має служити майбутньому Полтави ще довгі роки.

/Сергій Котов, начальник міського управління охорони здоров'я

Наші плани стали дійсністю завдяки порозумінню з міською владою й з усіма підприємницькими колами містами. Адже йдеться про здоров'я кожного/

Стрічка новин