Територію Полтави планують офіційно розширити

У межі міста увійде село Івонченці, Тахтаулове та інші території. Про коригування генерального плану міста говорили сьогодні на традиційній апаратній нараді у міськвиконкомі.

Площу міста планують збільшити на 878 гектарів – за рахунок прилеглих сіл. Відповідні поправки до генерального плану міста наразі готуються. В самій Полтаві тільки за цей рік вже підготовлені документи на розташування 140-ка новобудов, доповів на апаратній нараді головний архітектор міста Вадім Вадімов. Однак в Полтаві вистачає і проблемних питань з землею. Наприклад, наразі потрібно вирішувати ситуацію з міським цвинтарем – він переповнений. Транспортна мережа міста теж вичерпала свій ресурс: вона не розрахована на таку кількість автівок, тож потрібно виділяти значні кошти на розвиток магістралей. Також слід створити план розвитку інженерних мереж міста, зазначив Вадім Вадімов. Це дозволить упередити їх перевантаження. А для вирішення питань паркування автомобілів головний архітектор міста пропонує будувати підземні та багатоповерхові парковки. Однак, зазначає, ще жоден інвестор на цю пропозицію не відгукнувся.

Говорили на апаратній нараді і про розвиток фізкультури та спорту в Полтаві, а ще про оперативну обстановку. У місті сьогодні спостерігається зростання загальної кількості злочинів, зазначили на нараді. Крім того, за 10 місяців цього року у Полтаві трапилося 7 навмисних убивств. Останнє – на вихідних. В Октябрському районі син наніс тяжкі тілесні ушкодження батькові та мачухі – чоловік помер у лікарні, а жінка – на місці. Взагалі із усіх міських злочинів на сьогодні в середньому розкривається 74%.

Стрічка новин