В обласній раді продовжують розглядати питання, які виносяться на 11-ту сесію

Другий тур спільних засідань постійних комісій обласної ради спокійним не видався. Зокрема, суперечки виникли під час обговорення змін до програми розвитку інформаційної сфери.

Полтавському обласному комунальному підприємству «Аеропорт - Полтава» нададуть пільги при сплаті податків до обласного бюджету, щоправда, за умови, що за цей проект рішення проголосують депутати на 11-тій сесії. Учасники засідання говорять, що на сьогодні підприємство працює у складних умовах, а тому зменшення ставки оподаткування для його розвитку просто необхідна.

Та резонанс викликав розгляд іншого питання – щодо внесення змін у Програму розвитку інформаційної сфери. Під час його розгляду звернули увагу на недофінансуваня газети «Зоря Полтавщини». Так, видання мало отримати 550 тисяч гривень, тоді як реально надійшло лише 400, говорить заступник голови обласної ради Володимир Марченко. Відповідно недофінансування управлінням у справах преси та інформації облдержадміністрації склало 150 тисяч гривень.

/Володимир Марченко, заступник голови ОР

Тому депутати вирішили розібратися конкретно, що стосується цих коштів. Депутатами запропоновано звернутися до відповідних правоохоронних органів і зробити відповідні висновки./

На питання, чому ситуацію не проконтролювало Головне фінансове управління облдержадміністрації, останні відповідають, що не можуть знати, на що йдуть гроші.

/Павло Кропивко, перший заступник начальника Головного фінансового управління ОДА

І дати зараз якесь заключення чи по цільовому ,чи ні ми не можемо. Там тільки код, ми не бачимо, на яке видання воно пішло./

Начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації Олег Пустовгар запевнив, що уже на завтрашньому засіданні комісій він надасть усі необхідні дані та розшифровку про використання коштів.

Стрічка новин