Що спільного в овочах, фруктах, крупах, молоці, м'ясі чи меді? Усі ці продукти не містять харчових добавок

Решту поживних товарів, яка виробляється харчовою промисловістю й залюбки споживається нами, характеризує наявністю так званих «єшок». Що це за категорія продуктів, і наскільки вони небезпечні, далі у нашому випуску.

До 1953 року на товарах колишнього радянського простору назви добавок писали повністю й було їх значно менше, ніж сьогодні. Тепер їх стільки, що доводиться виробнику скорочувати слово до великої літери Є. За допомогою «єшок» поліпшити смак, запобігти окисленню, зачерствінню, утворенню плісняви. Привабливий рожевий колір м'ясного виробу – це неприроднє забарвлення, а наявність у ковбасі нітриту та нітрату натрію: Є 250 та Є 251. Та найбільш популярна й підступна допоміжна речовина – це підсилювач смаку та аромату Є 621 глютамат натрію. Авторство приписують коли японському кулінару, коли китайському, розповідають експерти державного підприємства «Полтавастандартметрологія», та достеменно відомо, що винахідник застерігав про те, що при нагріванні домішка може перетворюватися на слабку отруту. Це було ще 1908-го року, нині людство вживає глютамат у кількості понад 200 тисяч тонн на рік. Підрахували також, що середньостатистичний споживач з'їдає за рік по три кілограми хімічних речовин у вигляді всіляких добавок у складі продуктів.

До слова, з метою обмеження надходження до організму людини та збереження здоров'я населення, встановлені гранично допустимі рівні харчових добавок у продуктах, а для багатьох – ще й допустима добова доза. Про це теж має бути інформація на упакуванні продукту. Заборонені «Єшки», а часто обмежені й у виробництві продуктів дитячого харчування. І все ж деякі небезпечні домішки дістаються до харчової промисловості. Є 123- консервант-формальдегід заборонений в Україні, але в Європі дозволений, з'їсти заборонені фарбник Є121 та порошок алюмінія Є 173 можна разом із закордонними кондитерськими виробами. Харчі з країн «третього світу» взагалі вживати небажано. До слова, Україна на сьогодні – єдина держава, де харчових домішок вживається найменше.

Стрічка новин