Молодий полтавський гурт «Забута симфонія» запам'ятовується не тільки своєю ліричною назвою, а й дорослими як для юних виконавців вдумливими текстами

У неділю «симфонія» влаштувала святкування свого першого Дня народження. Крім слухачів та тих, кому подобається творчість молодої команди, розділити сцену цього дня запросили колег – таких же молодших та дещо старших виконавців.

Гурту «Забута симфонія» – 1 рік. Зіркової хвороби ще не мають. Утім, свій перший День народження вирішили відзначити так, щоб запам'ятали: у не найгіршому клубі, і з упізнаваними у Полтаві командами.

Гурт «Забута симфонія» створювався за непопулярним сценарієм: два його учасники вирішили організувати бенд. Решту однодумців шукали у музичному училищі. Спільність інтересів принесла перший успіх вже після двох репетицій: «Забута симфонія» у 2006 стала переможцем конкурсу композиторів та аранжувальників Полтавщини. На прихильність широкої аудиторії молода команда не претендує – ті, хто слухає «симфонію», знаходить у цій музиці щось своє, тонке і ліричне.

Арт-рок «Забутої симфонії» вже подобається і харків'янам, і молоді Комсомольська та Кременчука. Виступів на концертах в області та клубах Харкова за рік було достатньо. Всі учасники гурту мають музичну освіту, а клавішник Валентин Латиш наразі навчається у Харківській консерваторії.

Підтримати колег по сцені цього дня прийшли та приїхали з інших міст гурти «Сестра Керрі» та «Нове покоління» (Полтава), «Аверс» та «Нью-Ленд» з Кременчука, «Є-42» з Лубен. Всі вони привезли свої міні-програми, і, можливо, хтось з них запозичить здорову ідею відсвяткувати ось так і свій День народження.

Стрічка новин