Несанкціонована автостоянка зруйнувала зелену зону біля одного з будинків на Леваді

Втім, це не єдина проблема комунальників місцевого ЖЕДу. Не дивлячись на встановлення євроконтейнерів біля помешкань, люди продовжують залишати сміття поруч з баками.

Об'єктом цієї перевірки інспекією по контролю за благоустроєм міста став мікрорайон Левада. Тут, навпроти будинку №4 по вул. Головка, колись була зелена зона, стояли лавки, гралися діти. Проте, в якийсь момент місцевість облюбували тутешні власники авто. Вони вирішили влаштувати собі стоянку під будинком, і в них це вийшло. А такі дії є неприпустимими, вважає начальник інспекції по контролю за благоустроєм міста Юрій Стрюк. Саме тому він особисто виїхав на це місце, щоб поспілкуватися з мешканцями, яких обурює і вид з вікна, і звуки моторів, і відсутність місця для дитячих ігор. Тут вже склали більше 10 адмінпротоколів за статтею «Паркування в зеленій зоні». Проте ці заходи впливу не мали. Власники авто говорять, що місць на стоянках не вистачає. Вони також наводять твердий аргумент – знаку «Стоянку заборонено» тут немає, тому законів вони не порушують.

Звичайно, щоб ситуація не повторилася, територію обгородять, проведуть тут суботник. Юрій Стрюк пообіцяв, що напише доповідну записку особисто міському голові Андрію Матковському з цього питання. Також начальник інспекції візьме під контроль ситуацію з бездомними собаками, яких ми тут нарахували 10. Відвідала інспекція і майданчик з євроконтейнерами по провулку Рибальський. Тут, говорить головний інженер ЖЕДу №8 Микола Тюш, місцеві жителі часто залишають сміття поруч з баками. Така поведінка обурює тих, хто кидає непотріб у контейнери, турбуючись про чистоту та красу навколо. Найцікавіше те, що всі жителі згодні – євроконтейнери суттєво поліпшують їхнє життя.

/Володимир Діденко, мешканець пров.Рибальський

Люди в будь-який час моржуть прийти, висипати сміття. Міська влада турбується про нас./

Насправді, міська влада просто робить свою роботу, а чистота міста залежить вже від нас самих.

Стрічка новин