Сьогодні свій день відзначають працівники соціальної сфери

З цієї нагоди в обласному театрі імені Гоголя відбулися урочистості. Спеціалістів галузі вітали представники обласної та міської влади.

На сьогодні в системі соціального захисту населення області працює 5 тисяч 400 чоловік. Постійно впроваджуються й нові форми роботи, говорить начальник Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко. Так, за її словами, уже в цьому році запровадили нові соціальні послуги в шести районах регіону. А в наступному планують створити відділення соціально-побутової реабілітації в Решетилівському, Пирятинському, Лубенському районах та в місті Полтаві.

/Людмила Корнієнко, начальник Головного управління праці та соціального захисту населення ОДА

Крім того, ми активно працюємо над розширенням соціальної реабілітації. У нас вперше на Україні запрацювали відділення в будинках-інтернатах./

Повідомила Людмила Корнієнко про ще одне нововведення: в області впроваджується проект світового банку по створенню єдиної приймальні. Відтак, всі види соціальної допомоги будуть призначатися за єдиною заявою. Це має покращити як обслуговування громадян, так і роботу самих працівників галузі.

Нині ж всіх, хто задіяний у соціальній сфері, вітали голова обласної ради Олександр Удовіченко, заступник голови облдержадміністрації Сергій Соловей, заступник міського голови Полтави Тамара Плужник. Кращих відзначили грамотами.

Стрічка новин