Осінній призов до лав Збройних Сил України продовжується

І поки держава вирішує, чи перейде наша армія на контрактну основу з початку 2008, деякі роди військ стовідсотково з наступного року комплектуватимуться виключно контрактниками. До таких відноситься Державна прикордонна служба, яка сьогодні поповнилася 10-тьма строковиками з Полтавщини. Цих юнаків вже можна назвати унікальними.

Строковий призов триватиме до 23 листопада. Втім, Державна прикордонна служба свою роботу в нашому регіоні завершила. В результаті чіткого, серйозного відбору з 20 призовників на кордон відправляться лише 10, проте – найкращих. За ці слова прикордонники відповідають, адже у хлопців перевіряли і фізичну підготовку, і швидкість реакції, і навіть психологічну стійкість. Це робиться тому, що у прикордонників служба справді одразу бойова: юнак після учбової частини заступить на чергування з повним боєкоплектом та з запасом набутих юридичних і уставних правил. Оберігати кордони Батьківщини – справа не з легких, говорять працівники прикордонної служби. Подальша служба цих молодих людей буде традиційною для прикордонників, проте ці хлопці вже є унікальними солдатами.

/Володимир Адамчук, уповноважений Державної прикордонної служби України в Полтавській області

Спершу вони поїдуть до навчального центру Оршанець Черкаської області, потім, після присяги, будуть розподілені на державний кордон України. Це останній призов на строкову службу/

Володимир Адамчук говорить – Державна прикордонна служба з початку 2008 року повністю переходить на контрактну основу. Ці хлопці будуть останніми прикордонниками, яких було призвано на строкову службу. Хтось відслужить свій рік і повернеться додому, хтось залишиться служити за контрактом – вирішувати їм самим. Прикордонні війська – це справжній досвід виключно бойової служби, яким може похвалитися далеко не кожен з тих, хто коли-небудь служив у війську.

Стрічка новин