16 житлових будинків, які раніше належали різним відомчим ЖЕДам, протягом цього року перейшли у комунальну власність міста

Всі вони – у незадовільному стані, тому їх до опалювального сезону довелося готувати у посиленому режимі, зазначили сьогодні учасники традиційної апаратної наради у міськвиконкомі.

Полтавці почали активніше звертатися до міського управління житлово-комунального господарства зі скаргами. Якщо за минулий рік до нього надійшло 3190 звернень, то за 9 місяців цього року їх вже назбиралося 3015. Щоб оперативніше розглядати скарги, в управлінні проводять їх щотижневий, щомісячний і щоквартальний огляд, а також впровадили комп'ютерну обробку звернень, зазначив на зібранні начальник управління Микола Дубинка. Крім того, зі скаргати тепер працює три людини замість однієї. Збільшення кількості звернень полтавців до міського управління житлово-комунального господарства Микола Дубинка пояснює виборчою кампанією та відомчим житлом: тільки в цьому році 16 житлових будинків, які раніше належали різним відомчим ЖЕДам, перейшли у комунальну власність міста. Всі вони – в незадовільному стані, тому довелося їх посилено готувати до опалювального сезону. Найбільше полтавці скаржаться на покрівлю, неремонтовані під'їзди, незадовільну систему теплопостачання. Крім того, тільки у цьому році у полтавських квартирах встановили більше ста нових плит: і пільговим верствам населення, і мешканцям неприватизованого житла, в якому плити не мінялися десятки років.

Говорили на апаратній нараді і про здоров'я полтавців, про профілактику та лікування стоматологічних захворювань. У полтавській воді – підвищений вміст фтору, тому жителям міста не варто купувати і користуватися зубними пастами, які містять цю речовину, зазначив начальник міського управління охорони здоров'я Сергій Котов. Паста зі фтором більше підходить мешканцям інших регіонів України, де ця речовина – дефіцитна.

Стрічка новин