Неабиякі незручності для мешканців прилеглих будинків створює занедбаність переходу через вулицю Фрунзе, що біля заводу «Знамя»

Він вже давно не використовується за прямим призначенням, і швидше слугує звалищем для сміття.

У підземному переході, що біля заводу «Знамя», можна знімати другу серію «Сталкера» – антураж такий, як треба. Звалище порожніх пляшок, непотріб, неприємний запах, вода, мотлох – всього цього тут не бракує. Стіни переходу місцеві любителі живопису розфарбували, дивлячись на нього, можна зрозуміти, чому люди ігнорують споруду, а переходять дорогу поміж машин, які тут несуться з великою швидкістю. Але в той же час пішоходи усі, як один, говорять, що перехід потрібен. Його просто треба відремонтувати.

Перехід знаходиться на балансі заводу «Знамя». Побудували його ще у 80 роках, але останнім часом у підприємства немає коштів на утримання споруди. Як говорить директор заводу Юрій Солошенко, існує два варіанти вирішення проблеми. До кінця року «Знамя» віддасть у комунальну власність міста 17 житлових будинків, а щоб компенсувати витрати на цей процес, перехід віддасть безкоштовно. Але безоплатну передачу забороняє Фонд Держмайна, адже таке не передбачено законодавством. Другий спосіб – продаж з аукціону. Перша спроба відбулася 10 жовтня, але продати перехід не вдалося – покупців не було через високу стартову ціну. Як говорить Юрій Солошенко, його спробують продати на других торгах.

/Юрій Солошенко, ген. директор заводу «Знамя»

Зараз повторно буде виставлено на аукціон цей перехід. Десь на 30% буде зменшено стартову ціну. Є зацікавленість деяких бізнесменів щодо придбання переходу. Ми сподіваємось, що новий ефективний власник зможе привести його до ладу/

Другі торги заплановані на початок грудня, а тим часом навколо цього підземного переходу склалася патова ситуація.

Стрічка новин