Свій перший творчий вечір провів видавець «Жовтої газети» Віктор Чубенко

Пісні на його слова та музику виконували полтавські артисти, одну з них заспівав і сам автор. Вечів був благодійним: усі зібрані на ньому гроші підуть на допомогу багатодітній родині Шевченок та лауреату пісенних конкурсів Андрію Інкіну.

На вході до театру імені Гоголя звична як для суботи картина – полтавці із букетами. Афіші повідомляють, що цього дня тут – творчий вечір Віктора Чубенка «Я гуляю по Полтаві». Про те, що видавець «Жовтої газети» пише пісні, мало хто знав, та й сам автор про це довідався не так давно.

/Віктор Чубенко, автор вечора

Я несподівано для себе відкрив талант писати пісні, так що аж 16 набралося, на цілий диск. Потім їх, звісно, професіонально обробили аранжувальники і виконали відомі у Полтаві артисти/

Придбати квитки – неможливо, вечір – благодійний, вхід лише за запрошеннями. У ході вечора усім гостям симпатичні дівчата у фойє пропонують зробити пожертви для багатодітної родини Шевченок та лауреату пісенних премій Андрію Інкіну, якому кошти потрібні для того, аби записати пісні, виступати. Ідея допомогти останньому з'явилася нещодавно. Віктор Чубенко себе бідною людиною не вважає, але і для нього випустити свій диск – річ досить дорога. Хоча автор вечора – людина публічна, все ж на сцені виступати йому доводиться доволі рідко, запевняє, що майже не хвилюється.

/Віктор Чубенко, автор вечора

Трішечки є, напевно, але впевненості додає те, що у мені гарна команда, якій хочеться сказати велике спасибі/

Зі сцени ж Віктор Чубенко зізнається – амплуа ведучого концерту для нього – досить незвичне. На прохання звукорежисера видавець навіть виконав одну свою пісню. Теми композицій Віктора Чубенка – найрізноманітніші: про Полтаву, Вєрку Сердючку, осінь, вибори, Гаваї чи кохання.

Стрічка новин