Сьогодні у гіпермаркеті «Велика кишеня» пройшов черговий розіграш подарунків

Цього разу можна було виграти пилососи, мікрохвильові печі та головний приз – пральну машину. Ті, кому не пощастило із призами цього разу, мають можливість отримати подарунки у ході наступної акції «Збираймо врожай», яка стартує вже 1 листопада.

«Кишеня» – це завжди свято та подарунків багато!» – це не рекламний лозунг, а назва акції від «Великої кишені», розіграш призів якої відбувся у суботу. Для участі в ній треба було придбати хоча б одну позицію від торговельних марок «Династія», «Глобино» чи «Березівська», зазначити на чеку свої прізвище, ім'я, по-батькові та вкинути його до лототрону. Серед призів цієї акції: сервізи, пилососи, мікрохвильові печі, пральна машина. Для того, аби учасники акції були впевнені у правдивості розіграшу, чеки із лототрону витягували присутні діти. Кількість чеків для участі – не обмежена. Вкинувши кілька чеків, одна із учасниць виграла навіть не один, а два пилососи. Більшість переможців – постійні клієнти гіпермаркету.

Наступна акція від «Великої кишені» – «Збираймо врожай суперподарунків» – стартує 1 листопада. Тепер тим, хто хоче взяти у ній участь, треба звернути особливу увагу на торговельні марки «Французький бульвар», «Умка» та «Карат». До суми чеку має входити хоча б одна покупка від цих торговельних марок. Переможці отримають телевізор, пилосос, мікрохвильову піч або тостер. Наступний розіграш призів від «Великої кишені» відбудеться 25 листопада о 12 годині, як завжди, у фойє гіпермаркету.

Стрічка новин