В місті тривають рейди інспекції по контролю за благоустроєм

Такі заходи проходять в усіх районах, а імена та прізвища порушників чистоти друкуються на сайті міської ради та у засобах масової інформації. Міська влада сподівається, що штрафні санкції, висвітлення цих рейдів у пресі та по телебаченню вплинуть на ситуацію на вулицях Полтави. Звісно, у бік її покращення.

Цього ранку інспекція разом з помічниками зі спеціального козацького загону чатували на порушників благоустрою міста по вулиці Алмазній. Як розповіли інспектори, мешканці вже впізнають їх у обличчя здалеку та повертаються зі сміттям додому. Проте купи непотребу чомусь меншими не стають. Працівники інспекції та козаки цього ранку зафіксували лише одне порушення адміністративного законодавства. Молодий чоловік викинув пакет зі сміттям невстановленому місці. Свою провину він визнав і адмінпротокол склали без ексцесів. Але, як говорять інспектори, дуже часто люди відносяться до них негативно, проявляють відверту грубість та навіть погрожують. Люди не розуміють, що скоюють адміністративне порушення, забруднюючи територію навколо своїх же будинків. Втім, говорить інспектор Юрій Кобраков, це – не найгірший з вчинків людей, є ще більш неприпустимі.

/Юрій Кобраков, інспектор по контролю за благоустроєм

Негативний, я б сказав, ще момент, це коли змушують ці пакети зі сміттям викидать дітей. Тому що підростаюче покоління вже вчиться таке робить. Ми не можемо скласти протокол на дитину. Стараємось проводити роботу з батьками, у школу подаємо звернення на таких учнів/

Працівники інспекції сподіваються, що їхні рейди все-таки змусять полтавців не забруднювати місто. Адже такі звалища – це порушення не тільки правил благоустрою, а ще антисанітарія, неповага до самих себе та інших мешканців міста. 20 вантажівок КАТП-1628 два рази на добу вивозять близько 12 тисяч кубів непотребу. Проте, на вулицях міста все-одно з'являються несанкціоновані сміттєзвалища. Але для боротьби з ними потрібні не такі вантажівки, а людська свідомість.

Стрічка новин