Палац дитячої та юнацької творчості готується влаштувати різноманітний та цікавий відпочинок полтавським дітлахам на час осінніх шкільних канікул

Конкурси, бали, літературні вітальні – щоденні заходи розважать у цей час школярів будь-якого віку. А сьогодні на своє чергове зібрання до закладу прийшли учасники обласного методичного об'єднання педагогів хореографічного жанру.

Вихованців танцювальних колективів Полтавщини знають й по-належному оцінюють далеко за межами області. Талановиті педагоги виховали не одне покоління гармонійно розвинених особистостей. Багато хто з маленьких танцюристів переніс любов до мистецтва й у професійне життя. Попри певну частку інформаційного та творчого дефіциту, в обласному центрі керівнику-хореографу працювати з дітьми легше, ніж спеціалістам районних ланок. Тому й приїздять останні регулярно на творчі зустрічі й майстер-класи, аби вдосконалитися й почерпнути творчої наснаги. Збираються, зазвичай, на базах сильних колективів, зокрема, були спеціалісти жанру у Миргороді, сприймали Гадяцьку школу, збираються переглянути роботу Кременчуцьких колег. Сьогодні для педагогів області – майстер-клас від Тетяни Безгрєшнової, керівника народного художнього колективу асамблю танцю «Барвінок».

Стрічка новин