Рішення Полтавської міської ради про прийняття до комунальної власності п'ятдесяти будинків ЖЕДу «Будівельник» залишається без змін

Господарський суд області відмовив у задоволенні позову керівництву ЖЕДу, який оскаржував вищевказану постанову міськради.

ЖЕД «Будівельник» оскаржував рішення міськради в частині передачі у комунальну власність вбудованих та прибудованих до будинків приміщень. Проте, після розгляду скарги у Господарському суді області, останнім було прийнято рішення позов не задовільняти.

/Віталій Нікіпєлов, заступник міського голови

Судом прийнято рішення відмовити позивачу в задоволенні позивних вимог, тобто на сьогоднішній день рішення Полтавської міської ради залишається в силі, без змін/

Як говорить Віталій Нікіпєлов, для повної офіційної передачі занедбаних будинків до комунальної власності міста самого лише рішення міськради не достатньо. Потрібне рішення ще одного органу місцевого самоврядування.

/Віталій Нікіпєлов, заступник міського голови

Має відбутися процедура повної передачі, для якої потрібно приняття ще відповідних рішень обласної ради/

Сесія обласної ради запланована на 25 жовтня. Чи будуть там розглядати питання передачі майна «Будівельника» до комунальної власності міста – невідомо. Так само, як і реакція на рішення суду та подальші дії керівництва ЖЕДу. Можливо, буде подано апеляцію, але усі ці позови лише затримують початок ремонтних робіт у 50 житлових будинках.

Стрічка новин