Кількість протоколів, складених за фактом адміністративних правопорушень у Київському районі міста, у порівнянні з минулорічними показниками зросла майже удвічі

Люди не дотримуються адміністративного законодавства, не дивлячись на досить суттєві штрафні санкції за такі вчинки. Про роботу адмінкомісії говорили сьогодні на засіданні Київського райвиконкому.

Адміністративне закондавство включає близько 30 статей. В нашому місті найбільше порушень фіксують в частині благоустрою міста (викидання сміття у невстановлених для цього місцях), правил торгівлі на ринках та користування житловими будинками. За словами заступника голови Київської райради та голови адмінкомісії Оксани Черкас, в цьому році спостерігається підвищення кількості адмінпорушень. За минулий рік до комісії надали 380 протоколів, тоді як за 10 місяців поточного таких налічується вже 619. Також, наголошує Оксана Черкас, часто порушники не приходять на засідання адмінкомісії, де розглядають протоколи. Проте це не звільнить останніх від штрафних санкцій.

/Оксана Черкас, заступник голови Київської райради

Якщо людина не приходить на адмінкомісію, постанова направляється до виконавчої служби і далі штраф стягується примусово/

Для стягнень у протоколах вказують дані про порушника, чим і користується виконавча служба. До речі, штрафи, які передбачає адміністративне законодаство, досить суттєві. В залежності від порушення, розміри санкцій можуть коливатися від 17 до 2550 гривень. Постанова про стягнення, до речі, є обов'язковою як для фізичних, так і для юридичних осіб. У цьому році винесено постанови про стягнення штрафів на загальну суму 28 тисяч 526 гривень. Для порівняння – у минулому році ця сума була рівно удвічі меншою.

Стрічка новин