Нову форму роботи з учнями, батьками, місцевою громадою та владою започатковують у громадсько-активній школі №18

Напередодні тут презентували програму «Обладнаємо спортивне містечко своїми руками». Власними зусиллями педколектив, діти, батьки та органи місцевого самоврядування планують збудувати спортивний маданчик на території школи, який, сподіваються, подарує радість усій малечі мікрорайону.

Соціальний проект «Обладнаємо спортивне містечко своїми руками» має за мету пропагувати спортивний спосіб життя серед молоді та залучити її до активної участі у житті громади. Облаштовувати майданчик спортивним знаряддям будуть не будівельники, а саме молодь та громада, а загалом у проекті закладено суттєві соціальні завдання.

/Оксана Горіна, директор школи №18

Нам допомагатимуть учні, батьки, вичтелі, місцева грогмада та представники влади. Завданнями проекту є обладнання спортивного майданчика на території школи, навчитися співпрацювати з представниками влади, комітетом самоврядування, шефськими підприємствами/

Роботи почнуться у суботу, триватимуть до 12 листопада. Ніяких спеціальних коштів ніхто не виділяв. Все, говорить Оксана Горіна, що потребують від батьків та жителів Юрівки, – це фізична допомога. Хоча деяку фінансову підтримку нададуть шефи. Сам проект є частиною великої програми «Громадсько-активна школа».

/Оксана Горіна, директор школи №18

Ми співпрацюємо з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком». В рамках програми «Громадсько-активна школа» ми цей проект захищатимемо у Львові, на всеукраїнському тренінгу/

Але найголовніше, говорить Оксана Горіна, – співпраця дітей, батьків, педколективу та громадськості. Сам майданчик, запевняє вона, слугуватиме не лише школярам, а усім жителям Юрівки.

Стрічка новин