Теорема Піфагора у віршах, вивчення дробів у формі казки та багато інших незвичайних підходів до цариці наук застосували сьогодні вчителі математики 9-ї полтавської гімназії

Саме ця школа відкрила традиційні щорічні Дні педагогічної майстерності вчителів, які проводить міське управління освіти та міський методкабінет.

Дні педагогічної майстерності проходять з усіх профільних предметів. Цього навчального року відкрили їх у 9-й полтавській гімназії – одному із найстаріших навчальних закладів міста: у 2009-му вона святкуватиме своє 80-річчя.

Дні педагогічної майстерності розпочали з математики – перші чотири уроки з цього предмету пройшли в цій гімназії. Їх структура різна. Одні вчителі використовують інтерактивну дошку, інші поєднують казку та історію, щоб наочніше пояснити 6-класникам, що таке звичайні дроби.

/Вікторія Годня, директор полтавської гімназії №9

Вчителі у нас готували досить специфічні уроки. Один з уроків –теорема Піфагора – є навіть у віршах. Бо вчитель математики Ковальов Дмитро Миколайович, який працює в нашій школі, захоплюється віршуванням, він вміє це робити. І наскільки я знаю, то це така теорема Піфагора, яку ми вивчали дуже давно, буде викладатись інноваційним способом на уроці/

Після подібних уроків, в рамках Днів педагогічної майстерності, вчителі проаналізують побачене, вкажуть на позитивні сторони і на недоліки, говорить директор гімназії. Це дає змогу самовдосконалюватися. На вчителів математики цього разу лягла особлива відповідальність – вони повинні максимально підвищити якість математичної освіти, оскільки, за деякими даними, в кінці навчального року на 11-класників очікує незалежне тестування з цього предмету.

Стрічка новин