Юні гумористи з усієї області з'їхалися сьогодні в Полтаву на регіональний етап Всеукраїнського конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні»

Переможців визначали у трьох номінаціях: кращих декламаторів вишневих усмішок, авторів власних гумористичних творів і найоригінальніших ілюстрацій творів Остапа Вишні.

Обласний конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні» проходить вже вчетверте. В минуломі році він став Всеукраїнським, і останній його етап теж проходив в Полтаві. Тоді на нього з'їхалося більше 100 учасників, які змагалися у трьох номінаціях – Вишневі усмішки, власні усмішки і «Веселий пензлик» – малюнки за творами українського гумориста, зазначає організатор конкурсу Тамара Іващенко. У цьому році Всеукраїнський етап буде через місяць – нині ж змагаються за звання кращих гумористи в області. Відкрили конкурс герої творів Остапа Вишні.

/Тамара Іващенко, організатор конкурсу

Членами журі є спеціалісти, педагоги, аматори сцени, заслужені артисти, художники, поети. Голова журі – полтавський поет, прозаїк і гуморист Іван Нечитайло/

Крім професійного журі, окремі призи учасники конкурсу отримають від незалежних суддів-дітей, активістів обласної поетичної вітальні «Заобрій». Кожна гумористична номінація має три вікові категорії.

/Тамара Іващенко, організатор конкурсу

Ми, до речі, закликаємо всіх тих спонсорів, які хотіли б підтримати юні обдарування. Тому що минулого року нам було дуже приємно - всі переможці Всеукраїнського конкурсу одержали путівку в «Артек». Ну а ми будемо нагороджувати грамотами, сувенірами/

Стрічка новин