Про роботу за дев'ять місяців року звітували на своїй колегії працівники Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області

Спеціалістам установи вдалося мобілізувати понад 2 з половиною мільярди гривень.

Всього з 1 січня 2007 року органами Фонду проведено 44 перерахунки пенсій різним категоріям пенсіонерів, понад 8 тисяч працюючих осіб отримали певні додатки до нарахувань. У результаті всіх обрахувань середній розмір пенсій в області становить на сьогодні майже 573 гривні, що на 110 гривень більше, ніж було на початку року. Показник, запевняють спеціалісти, зростатиме й надалі у відповідності до зростання середньої заробітної плати та прожиткового мінімуму.

/Іван Лещенко, заступник голови правління Пенсійного фонду України

Вцілому ситуація в Полтавській області позитивна, та все ж говоримо сьогодні й про проблему погашення боргів/

У ході реалізації комплексу заходів, спрямованих на виконання доручень Уряду щодо погашення боргів економічно-активних підприємств, зменшено загальну суму майже на чотири мільйони гривень, відзначали учасники колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області. Суми боргу, що мають статус дієвого, вцілому по області стовідсотково охоплені заходами стягнення. Однак великої підтримки від державної виконавчої служби щодо впливу на боржників, на яку сподівалися спеціалісти фонду, отримати не вдалося. З початку року на пенсійні рахунки надійшло лише трішки більше 5-ти мільйонів, а це – близько 67 відсотків від заявленої суми боргу, що підлягає стягненню. Збільшення боргів з початку року на 6 з половиною мільонів гривень дали й підприємства, що знаходяться на різних стадіях банкрутства. Та на половині з наявних підприємств-банкрутів процедури санації тривають більше року. Недостатня робота – й з арбітражними керуючими. Як підкреслюють керівники Пенсійного, техніка юридичної демагогії, якою майстерно володіють відповідні особи, не дають конкретних відповідей на питання про долю коштів, які мають надходити на рахунки фонду.

Стрічка новин