У 2009 році у зв'язку з відзначенням 300-річчя Полтавської битви наше місто прийматиме гостей з усього світу

До того ж міська влада розробляє програму економічного розвитку Полтави, одним з пунктів якої є розвиток туризму в регіоні. І перший, і другий факт передбачає вдосконалення туристичної інфраструктури. Саме тому у Полтаві незабаром розпочнеться будівництво нового готельного комплексу. Розташують його біля самого театру імені Гоголя. Це та інші питання обговорювалися сьогодні на засіданні міськвиконкому.

На плановому засіданні міськвиконкому розглядали 20 питань порядку денного. Основні з них – внесення змін до рішення про додаткові гарантії зайнятості для окремих категорій населення, створення координаційного комітету сприяння зайнятості, виділення додаткових коштів на ремонтні та будівельні роботи на комунальних об'єктах міста та перенесення тимчасового квіткового ринку до бульвару по вулиці Котляревського.

На засіданні змінили деякі положення у рішенні про додаткові гарантії зайнятості окремих категорій населення. Відтепер кількість заброньованих робочих місць для осіб, які відбули покарання, зменшено. Це зумовлено малою кількістю вищеназваних громадян. Навпаки, збільшили кількість робочих місць для 2 соціальних груп – осіб передпенсійного віку та жінок, які мають дітей до 6 років. Статистика свідчить, що ці громадяни складають левову частку безробітних на ринку праці. Інформацію взяли до відома працівники полтавського Центру зайнятості. Також своїм рішенням члени міськвиконкому створили координаційний комітет сприяння зайнятості населення, куди увійшли працівники виконавчого комітету, соціальних служб та роботодавці.

Володимир Годня доповів про необхідність дофінансувати ремонтні роботи на Леваді-1 – там ремонтують комунальні мережі. Кошти також потрібні і на будівництво котельні по вулиці Фрунзе,124. Відповідні фінанси виділять, так вирішили члени міськвиконкому. Жваве обговорення викликав факт перешкоди будівництву нової котельні по вул. Леніна 91. Жителі будинку номер 87 по цій вулиці не дали будівельникам працювати, мотивуючи це тим, що під час зведення будівлі постраждає дитячий майданчик. Не дивлячись на аргументи членів відповідних комісій, які виїхали на місце для роз’яснювальної роботи, люди все-одно стояли на своєму. Ця котельня працюватиме на блага частини Подолу та мікрорайону Левада, а дитмайданчик планують просто перенести. Але людям слова фахівців нічого не довели. Мешканці навіть зламали паркан, який звели будівельники. Ці дії міський голова вважає неприпустимими. Це вже не демократія, це порушення закону, сказав Андрій Матковський. Будівництво велося відповідно з усіма нормами, і котельня працюватиме на благо саме полтавської громади. Тому міський голова дав доручення – знову роз’яснити людям ситуацію, а якщо такі дії повторяться – звертатися до правоохоронних органів.

Стрічка новин