Групу підприємців, які організували прибутковий бізнес секс-послуг, затримали правоохоронці у Кременчуці

Схема дільності була продумана до найменших дрібниць – звідники доставляли дівчат замовнику, причому користувалися послугами лише одного добре знайомого їм таксиста.

Пара співмешканців відпрацювала, як їм здавалося, надійну схему звідництва. Молодий чоловік розмістив у Кременчуцьких газетах оголошення типу «надам роботу молодим дівчатам», а його подруга підшукала трьох молодиць віком від 18 до 27 років, які були не проти легкого заробітку. Спільниця хлопця також виконувала роль диспетчера – приймала замовлення на дівчат і записувала адресу, куди їх доставити.

/Юрій Шварц, в.о. начальника відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми обласного УМВС

У них був постійний таксист, який возив дівчат на замовлення, а також забирав з саун, квартир, де були замовлення/

Година послуг однієї повії коштувала 200 гривень. Для постійних клієнтів або тих, хто замовляв дівчат на всю ніч, діяла гнучка система знижок, наприклад, кохання «до ранку» можна було купити за 500-600 гривень. Виконувачкам припадала третя частина денної «виручки».

Працювали звідники на ринку сексуальних послуг вже близько 5 місяців. Наразі проти них порушено кримінальну справу за ознаками статті 302-ї кримінального кодексу України «Звідництво».

Стрічка новин