Свято справжнього мистецтва влаштували полтавцям віртуози Російського камерного оркестру «Провінція» з міста Набєрєжниє Чєлни

Мелодійність та гармонія музичних творів відомих світових композиторів та власних інтерпретацій диригента Ігора Лєрмана причарували тих слухачів, які заповнили напередодні залу палацу дозвілля «Листопад».

Російський камерний оркестр «Провінція» вважається одним з кращих у Росії. В наступному році 21 листопада йому виповниться 20 років. Привітати колег до Набєрєжних Чєлнів приїде всесвітньовідомий колектив «Віртуози Москви» під керівництвом Володимира Співакова. Оркестри виступатимуть разом.

А наразі музиканти радували своїм мистецтвом полтавців. Художній керівник «Провінції» Ігор Лєрман, до речі, у далекому 72-му закінчив саме наше музичне училище імені Лисенка. Тут, у Полтаві, пройшла його юність. Потім родина Лєрманів, глава сімейства яких був військовим, подорожувала по СРСР, доки не осіла у Росії. Ігор Лєрман закінчив Горьковську консерваторію. З 80 року працює у Набєрєжних Чєлнах, де окрім керівництва оркестром відкрив школу скрипалів і вже виховав декількох відомих у світі музикантів. До речі, практично всі віртуози його колективу, – саме вихованці Ігора Лєрмана. До Полтави у митця, як він сам говорить, найніжніші почуття. А як музикант він відзначив місцеву публіку.

/Ігор Лєрман, художній керівник та диригент Російського камерного оркестру «Провінція»

Люди тут дуже хороші. Хочеться ще раз з ними зустрітися. Глядачі – неперевершені. Ми багато мандруємо по Росії, Європі, об'їздили всю Іспанію, але таких чуттєвих глядачів насправді я не пригадую/

Публіка і справді тепло зустріла віртуозів з Росії. Аплодисменти, які переходили в овації, є найкращою винагородою для митця. Полтавці долонь не шкодували. Приємно, що серед глядацької аудиторії – багато молоді, що свідчить про зацікавленість молодого покоління не тільки попсою.

Стрічка новин