У Київському районі міста повним ходом йде реалізація Комплексної молодіжної програми, спрямованої на забезпечення соціально-правового захисту дітей району, популяризацію фізичної культури і спорту се

Про цю програму, районний бюджет та інші питання говорили на 12-ій сесії Київської районної у місті Полтаві ради 5-го скликання.

Виконання Комплексної молодіжної програми району, затвердженої у січні, депутати Київської райради вважають одним з найважливіших своїх завдань. Як говорить заступник голови райради Оксана Черкас, учні полтавських шкіл відвідували музеї, виставки, для них організовували екскурсії. На базі шкіл працює цілий ряд гуртків та клубів різного профілю. Функціонує 8 дитячо-юнацьких спортивних заклади, 2 клуби східних єдиноборств. На високому рівні проводиться робота з допризовною молоддю, відроджуються традиції та культура українського козацтва. В цьому році тут провели Крайову раду дитячо-юнацьких козацьких товариств, на яку зібралися представники більшості районних центрів області. Практично усі школи беруть участь у міських та обласних предметних олімпіадах. Київський райвиконком здійснює доплату до стипендій дітям-сиротам та тим, хто залишився без батьківського піклування – до кінця року п'ятдесятьом студентам цієї категорії будуть виплачувати по 50 гривень щомісячно. Організували у Київському районі і належний відпочинок під час літніх канікул дітям-сиротам та позбавленим батькіського піклування. Загалом за 9 місяців на програму використано майже 37 тисяч гривень. Також на сесії депутати затвердили звіт про виконання бюджету за 9 місяців поточного року та внесли зміни до доходної та видаткових частин районного бюджету у зв'язку з перевиконанням планових показників.

Стрічка новин