Побували сьогодні спеціалісти відділу у справах громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС і в другому інтернаті для дітей-сиріт

Тут відбулася незвичайна акція: крім подарованого гостями закладу ДіВіДі програвача інтернат з ініціативи останніх отримав ще й молодий фруктовий сад.

Для інтернату №2 для дітей-сиріт стало звичною справою приймати у себе гостей. Серед постійних помічників – і фахівці відділу у справах громадянства, іміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС в області. Якщо раніше останні сюди приходили, аби вручити паспорти громадянина України шістнадцятирічним юнакам та дівчатам, то мета останньої зустрічі доповнилася й іншими приємними моментами. Як говорить виконуючий обов'язки начальника відділу Роман Бурнаховський, ідея закладення молодого саду із двадцяти дерев – їхня.

Роману Бурнаховському допомагав дванадцятирічний Ярослав Романенко. Одразу після акції хлопчина від'їздить до Італії – там у нього буде нова родина. Про такий поворот долі говорить спокійно, до того ж й друзі проводжають з радістю. В Україну приїде, говорить, лише коли стане дорослим.

Окрім саду правоохоронці презентували ДіВіДі програвач з мікрофоном та караоке.

Стрічка новин