Захід для дітей-чорнобильців, що мав на меті привити прагнення до здорового способу життя, пройшов у гімназії №17

Організаторами виступили громадська організація «Діти Чорнобиля» та міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Захід мав назву «Ми хочемо бути здоровими» і передбачав залучення школярів до активної діяльності. Адже на сьогодні для дітей-чорнобильців, пояснює голова громадської організації «Діти Чорнобиля» Світлана Сулим, найактуальніше питання – питання збереження здоров'я, оскільки такі школярі схильні до багатьох хвороб. Відтак, говорять організатори, через гру, конкурси та вікторини діти дізнаються про важливість ведення здорового способу життя, надання невідкладної допомоги. Окремо учасники заходу поговорили про цілющі властивості лікарських рослин та про користь меду.

Полтавську ж гімназію №17 місцем проведення заходу обрали не випадково, зазначає Світлана Сулим. Громадська організація «Діти Чорнобиля» уже співпрацювала з цим навчальним закладом, до того ж тут навчається найбільша кількість дітей-чорнобильців – 30 учнів. Загалом у заході взяло участь 60 школярів, по закінченню акції на них очікували солодкі подарунки.

Стрічка новин