У Полтаві відкрилася виставка художника Олександра Глушаченка

Він не є членом жодної спілки, але за свою творчість був внесений до Української Енциклопедії. Ця експозиція по-новому відкриває митця, картини та малюнки присвячені природі України та Осетії. Найстаріший твір датований 1947 роком, наймолодший стоворений зовсім нещодавно.

Більше 60 творів лягли в основу нової виставки, яка відкрилася у Галереї мистецтв. Їх автор – Олександр Глушаченко. Художник не є членом жодної спілки, але при цьому його творчість цікавить багатьох. Дана екпоспозиція представляє митця як романтика: тут презентуються краєвиди України та навіть Північної Осетії. Але більше за природу Олександра Глушаченка цікавить наше життя.

Серед різноманіття тем, які зображує митець, бувають й портрети. Так, наприклад, Олександр Глушаченко намалював екс-президента Леоніда Кучму. Говорить, що картина йому далася не просто.

Серед теперішніх лідерів художника найбільше цікать Юлія Тимошенко. Коли намалює її портрет, наразі не знає. Але впевнений, що ні її портрет, ні портрет Кучми продавати не буде, хоч такі пропозиції він вже отримував.

Стрічка новин