Про шляхи майбутньої співпраці Китаю та України вцілому, і Полтавою зокрема, говорили сьогодні під час зустрічі в міськвиконкомі представники китайської делегації та міський голова Андрій Матковський

Йшлося і про перспективи туристичної галузі, оскільки, зазначив очільник Полтави, це принесе додаткові вклади в економіку міста.

Делегація Товариства китайського народу за захист миру та роззброєння в Україні перебуває з 9-го до 15-го жовтня. Приїхала вона на запрошення Української ради Миру, яка була заснована ще в 1951-му році. Під час перебування в Полтавській області члени делегації зустрілися з головою облдержадміністрації Валерієм Асадчев, заступником голови обласної ради Володимиром Марченком, міським головою Полтави Андрієм Матковським. В ході зустрічей китайським інвесторам запропонували проекти для спільної реалізації, серед яких – будівництво мосту через Дніпро у Кременчуці, спорудження комплексу по переробці сміття.

Нині делегація побувала в кількох музеях та полтавських магазинах, враженнями від побаченого поділилися під час спілкування з міським очільником.

/Хуан Гуїн, заступник голови Товариства

Овочі і фрукти в магазинах не досить свіжі. Але молочні продукти і м'ясо у вас кращі, ніж у нас/

Наголосили під час зустрічі і на необхідності розвитку туристичної сфери, оскільки приїзд іноземців до Полтави буде сприяти збільшенню інвестицій в економіку міста.

Підсумовуючи розмову, представники обох сторін висловили переконання, що такі зустрічі і в подальшому будуть сприяти розвитку взаємовідносин між країнами.

Стрічка новин