За чотири дні до початку загальноміського опалювального сезону комунальники увімкнули тепло в закладах соціального призначення

Серед них – і дитячий садок №7 «Теремок». До опалювального сезону в закладі готувались особливо ретельно – за кошти міського бюджету тут замінили опалювальну систему, перекрили покрівлю, а Київський район допоміг з покриттям підлоги.

Дитячий садок №7 «Теремок» – один із найстаріших у місті, йому вже більше 70 років. Наразі тут перебуває 280 дітей. До нинішнього опалювального сезону – за гроші з міського бюджету – у садку замінили частину опалювальної системи, в тому числі – встановили нові батареї. Опалення у закладі увімкнули в четвер, 11 жовтня.

/Галина Лазоренко, завідуюча дитячим садком №7 "Теремок"

Велику увагу приділяє міська влада, на чолі з нашим мером Матковським. Виділяються кошти - не тільки на опалювальну систему. В цьому році також перекрито покрівлю - десь близько до 3-х тисяч квадратних метрів на суму 120 тисяч гривень/

А от Київська районна влада допомогла дитсадку №7 замінити покриття підлоги, загалом на 40 тисяч гривень, розповідає завідуюча. Днями закінчать останні роботи з його встановленням.

У порівнянні з минулим опалювальним сезоном, цього року ніяких подібних проблем у Полтаві немає, зазначає міський голова. Вже підписаний догорів на постачання газу, боргу за цей рік немає. Тому 15 жовтня у місті, як і заплановано, повністю увімкнуться всі котельні.

Стрічка новин